Par uzņēmumu Kontakti
       >>> Produkti un pakalpojumi >>> AggreGate HMI Latvian Russian English       
AggreGate HMI        

Piedāvājam SCADA/HMI sistēmas izmantošanai MacOS vidē. SCADA/HMI operatori un programmētāji var izmantot ātrdarbīgās operētājsistēmas MacOS visas priekšrocības un lietot kompānijas Apple mūsdienīgās, jaudīgās ierīces.
Programmu platforma AggreGate ļauj ātri un ērti izveidot kvalitatīvus SCADA/HMI interfeisus. AggreGate atbalsta daudzus populārus sakaru protokolus ar ārējām ierīcēm un kontrolleriem, tāpat tai ir interfeiss ar OPC un OLE-DB, kas nodrošina savietojamību ar citām platformām un Windows operētājsistēmu.
      

Industriālā automatizācija - AggreGate HMI

   AggreGate SCADA/HMI sistēma ir paredzēta tehnoloģisko procesu, ražošanas ciklu un iekārtu darbības vizualizācijai un vadībai. Tas ir augstvērtīgs, dalīts daudzlietotāju risinājums, kas piešķir iespēju veikt centralizētu dispečerizāciju un monitoringu daudzās darbības jomās:

  
 • Automatizācija un procesu vadība
 • “Gudrā māja”
 • Telemetrija
 • Tālvadība un monitorings
 • Testēšana un mērījumi
 • Mašīna-mašīnai (M2M)


 • Sistēmu izstrādā un atbalsta kompānijas Tibbo Technology. Tibbo Technology pārstāvniecība Latvijā nodarbojas arī ar AggreGate SCADA/HMI ieviešanu “līdz atslēgai” jau esošajos un arī jaunbūvējamos ražošanas objektos. AggreGate SCADA/HMI piešķir no platformas AggreGate Device Management Platform pārmantotās informācijas iegūšanas un apstrādes plašās iespējas: grafiku izveide reālā laikā, pilnvērtīgas trauksmes/pārskatu funkcijas un grupveidīgas operācijas. Piegādes komplektā ietilpst liels skaits draiveru ierīcēm, kas paredzētas piekļuvei dažādiem kontrolleriem (PLC) un citām ražošanas iekārtām un to vadībai. Tiek nodrošināts standartveida ražošanas protokolu lielākās daļas tiešs atbalsts, tostarp: OLE for Process Control (OPC), Modbus (TCP, UDP, Serial RTU/ASCII/BIN), BACnet IP un SNMP.

  Skatīt ekrānuzņēmumus

  Iebūvēts interfeisu vizuālais redaktors padara mnemoshēmu (HMI) izveides procesu vienkāršu un ērtu. Lietotāja interfeiss bez formu standartveida elementiem (teksta laukiem, taustiņiem un citiem) iekļauj sevī tabulas, rastrattēlus un vektorattēlus, elastīgi noskaņojamus grafikus un indikatorus, sadalāmus/daudzslāņu paneļus, paneļus ar cilnēm un daudz ko citu. Grafiskajā redaktorā veidotos interfeisus iespējams palaist atsevišķi, piemēram, uz skārienjutīgiem paneļiem.

  Jaunās paaudzes SCADA sistēma

    
 • Ražošanas protokolu plaša spektra atbalsts

 • Dalītā arhitektūra, bezmaksas licence un klientu neierobežota skaita atbalsts

 • Bojājumpiecietīgs klasteris ātrai piekļuvei

 • Notikumu apstrādes un žurnalēšanas elastīgi mehānismi

 • Vizuālais grafiskais redaktors ar ērtu datu piesaistes modeli

 • Mnemoshēmu un pārskatu šablonu attālā rediģēšana

 • Dažādu tipu trendi un dinamiski grafiki


 • Платформа M2M

  M2M platforma

  AggreGate SCADA/HMI ir veidota uz jaudīgās platformas AggreGate Device Management Platform bāzes un pārmantojusi visas šīs struktūras tehnoloģiskās priekšrocības: atvērtie lietojumprogrammu interfeisi, bojājumpiecietīga klastera atbalsts, dalītā arhitektūra un daudz kas cits.

  Инновационная технология

  Inovatīvā tehnoloģija

  Patentētā AggreGate Platform tehnoloģija ir inovācija ražošanas automatizācijas jomā. Platformas kodols iekļauj šādas pašu izstrādnes: ierīču datu normalizācijas sistēmu, ierīču divvirzienu sinhronizāciju (parastās aptaujas vietā), datu kešošanu un citas koncepcijas.

  СКАДА для Linux

  SCADA izmantošanai Linux vidē

  AggreGate – tā ir kross-platformas sistēma, kuru iespējams izmantot datoros, kas darbojas Linux un MacOS operētājsistēmu vadībā. Sistēma 100% apmērā saglabā savu funkcionalitāti, strādājot no Windows atšķirīgā vidē, turklāt netiek zaudēta iespēja mijiedarboties arī ar OPC serveriem uz Windows bāzes caur tīklu, izmantojot DCOM tehnoloģiju.

  Поддержка множества протоколов

  Daudzu protokolu atbalsts

  AggreGate SCADA/HMI atbalsta izplatīto ražošanas protokolu lielāko daļu tieši „no kastes”: Modbus, OPC, BACnet, SNMP, un daudzus citus. Draiverus ierīcēm uz neatbalstāmo protokolu bāzes iespējams realizēt ar atvērtā Draiveru Izstrādes Komplekta (DDK) palīdzību.

  Тревоги и обработка событий

  Trauksmes signālu un notikumu apstrāde

  Tiek uzturēta trauksmju histerēze, notikumu korelācija un rādījumu „mirgošanas” atklāšana. Iespējams pieprasīt trauksmju apstiprināšanu un to vadību saskaņā ar eskalācijas noteikumiem. Nodrošināts e-pasta, SMS, iznirstošo, skaņas un citu veidu ziņojumu atbalsts. Paredzēta iespēja veikt automātiskās un interaktīvās korektīvās darbības. Notikumu virknes elastīga apstrāde un datu ilgstoša glabāšana.

  Визуальный графический редактор

  Vizuālais grafiskais redaktors

  Iebūvēts grafiskais redaktors ļauj kombinēt komponentu tīkla un absolūto salikumu sarežģītu vadības ekrānu izveidei. Izmantošanai pieejams vairāk kā 100 komponentu veidu, tai skaitā konteineri, piemēram, paneļi ar cilnēm vai sadalītāju.

  Тренды и графики

  Trendi un grafiki

  Sistēmā iekļauts vairāk par 25 grafiku veidiem ar simtiem iestatāmiem parametriem, tādiem kā: asis, leģendas, virsraksti, tīkli un daudz kas cits. Pieejami vairāki trendu veidi: lineārais, eksponenciālais, slīdošs vidējais un procentuālais.

  Статистический контроль процессов

  Procesu statistiskā kontrole

  AggreGate SCADA var izmantot „round-robin” datu bāzi (RRD) statistikas rādītāju ilgstošai glabāšanai, kas ļauj būtiski samazināt glabātavas apjomu un ātri piekļūt statistikas vēsturei. SCADA sistēmai šī tehnoloģija ir unikāla un tā ļauj efektīvi veikt datu dziļu analīzi.

  "Живое" редактирование проекта

  Projekta „dzīvā” rediģēšana

  Atšķirībā no tradicionālām SCADA sistēmām AggreGate sistēmai nav palaides/izstrādes tīkla apkaimes, nav arī projektu. Izstrāde un administrēšana noteikt attālināti darba serverī caur tīkla savienojumiem. Iekārtu simulanti, izmaiņu vēstures atsekošana, datu rezerves kopijas un opciju servera izmantošana bojājumpiecietības nodrošināšanai padara darbu pilnīgi drošu.

  Скрипты и запросы

  Skripti un pieprasījumi

  Neraugoties uz to, ka sistēma galvenokārt ir paredzēta vizuālai vadībai, tai ir paredzēts spēcīgs skriptu atbalsts gan mnemoshēmu, gan servera līmenī. Skriptu rakstīšanai izmantojama Java valoda, līdz ar ko izstrādātājs var piekļūt visām sistēmas bibliotēkām. Papildus tam AggreGate SCADA sistēmā izmantojamas divas priekšmetiskā apgabala valodas: pieprasījumu valoda datu iegūšanai un teicienu valoda, piemēram, trauksmes signālu trigeru un notikumu filtru veidošanai.

  Планировщик задач

  Uzdevumu plānotājs

  Jebkādas sistēmas darbības, kas neprasa lietotāja iejaukšanos, iespējams veikt pēc saraksta. Vienkāršs saraksts ļauj noteikt operācijas atkārtošanas intervālu sekundēs, bet izvērsts saraksts piešķir spēcīgus rīkus sistēmas darbību regulēšanai.

  Отчеты

  Pārskati

  Visas produkta licences paredz iespēju izveidot neierobežotu pārskatu daudzumu. Sākumdatus pārskatiem iespējams iegūt ar teicienu vai pieprasījumu palīdzību, tāpat var izmantot šablonu ģeneratoru, kurš ar dažiem peles klikšķiem ļauj izveidot pārskatu šablonus jebkādu tabulu veidā. Šablonu precīzākai noskaņošanai ir paredzēts iebūvēts pārskatu redaktors.

  Поддержка SQL

  SQL atbalsts

  AggreGate SCADA/HMI glabā iestatījumus un kanālu vērtības SQL datu bāzē, kas nodrošina universālu piekļuvi visiem datiem. Tiek atbalstītas mūsdienīgo datu bāžu lielākā daļa: MySQL, MS SQL Server, Oracle, PostgreSQL un citas. Datu glabātavas iestatījumiem izmanto aptaujas periodu un vērtību glabāšanas ilgumu.

  Библиотека символов СКАДА

  SCADA simbolu bibliotēka

  Instalācijas pakete iekļauj automatizēto vizuālo komponentu bibliotēku vektoru formātā (SVG). Bibliotēka sadalīta kategorijās: rezervuāri, vārsti, caurules un tā tālāk. Visi bibliotēkas elementi atbalsta vizuālo parametru vadību, tādu kā: krāsa, rotācija, ieslēgšana/izslēgšana, animācijas, attēla atsevišķu fragmentu vadība (piemēram, šķidruma līmenis).

  Открытый SDK

  Atvērts SDK

  AggreGate serveris piešķir lietojumprogrammu interfeisus ar atvērtu sākotnēju kodu Java un .NET. Caur lietojumprogrammu interfeisiem perifērijas lietojumprogrammām tiek piešķirta servera tālvadības iespēja un piekļuve visām servera ierīcēm. Tāpat tiek piešķirta iespēja veidot personīgus ierīču draiverus un pieslēgumus datu apstrādei un atveidošanai. Papildus tam AggreGate servera vadība iespējama caur WEB servisiem.

  Гибкая модель безопасности

  Elastīgs drošības modelis

  AggreGate SCADA/HMI drošības infrastruktūra ir aizgūta no AggreGate platformas un tā paredz elastīgu piekļuves noskaņošanu uz piešķirto lomu pamata. Visas mijiedarbības starp serveri, darba stacijām un perifērijas sistēmām notiek caur aizsargātajiem SSL kanāliem.

  Arhitektūra

  Atšķirībā no tradicionālām SCADA sistēmām AggreGate sistēmai nav palaides/izstrādes tīkla apkaimes. Galveno serveri bojājumpiecietības labad var dublēt ar rezerves serveri vai pieslēgt no vairākiem serveriem sastāvošai sadalītai sistēmai, kas darbojas viena „projekta” ietvaros.

  Serveris mijiedarbojas ar kontrolleriem, saglabā kanālu datus SQL datu bāzē un apkalpo attālus savienojumus no operatoru darbavietām, skārienjutīgiem paneļiem un perifērijas lietojumiem. Sistēmas administratoram nav nepieciešama fiziska piekļuve serverim arī vissarežģītāko darbību veikšanai, jo visas tās veicamas attāli caur aizsargātiem tīkla savienojumiem.


  2014 © P&P GROUP SIA