Par uzņēmumu Kontakti
       >>> Produkti un pakalpojumi >>> ICP DAS produkti Latvian Russian English       
ICP DAS produkti   

          M2M risinājumi no ICP DAS
ICP DAS 2G/3G bezvadu risinājumi ir īpaši radīti, lai tiktu galā ar izaicinājumiem, ko sniedz mazāka, vidēja vai liela skaita bezvadības attālinātu ierīču, kā arī mobilo terminālu ar 2G/3G tīklu uzstādīšana un vadīšana. ICP DAS 2G/3G bezvadu sistēmas sastāv no gudra 2G/3G modema ar universālu interfeisu, pārdomātiem 2G/3G moduļiem un GRPS/GSM PAC ar iebūvētu dinamisko IP atrisināšanas tehnoloģiju. Tas palīdz sistēmas integratoriem un pielietošanas pakalpojuma sniedzējiem ātrāk integrēt 2G/3G Tehnoloģijas savos risinājumos un ļauj ietaupīt attīstības laiku ar samazinātām izmaksām un nodrošinātu veiktspēju.

          Daudzfunkcionāli G-4500 sērija
G-4500 sērija, ko piedāvā ICP DAS ir M2M (ierīce ar ierīci) mini programmējams kontrolieris ar mobilo raidītāju-uztvērēju var novērot industriālo aprīkojumu, kas sūta tiešsaistes datus uz monitoringa sistēmu, rādot tiešsaistes statusu. Ar izvēles GPS modeli, G-4500 var arī tikt izmantota kā GPS izsekošanas sistēma. Tā var tikt izmantota transportlīdzekļu vadībā vai jūrniecības sistēmās. Augstas veiktspējas CPU, G-4500 sērija var apstrādāt lielu datu apjomu un ir piemērota smagiem industriāliem apstākļiem. G-4500-3GWA sērija iekļauj 3G/GSM moduli, Ethernet interfeisu, izvēles GPS moduli, 3 digitālās ievades, 3 digitālās izvades, 8 analogās ievades, 2 RS-232 un 1 RS-485 portus.

   

Šī kontroliera pielietošanas joma ir ļoti plaša – tā ir attālināta datu ievākšana, intelektuāla barošanas vadība, degvielas patēriņa kontroles sistēmas, transportlīdzekļu pārvietošanās maršrutu izsekošana un daudzas citas jomas, kurās nepieciešams nodrošināt attālinātu kontroli pa GSM/3G kanāliem. Ierīces var apmainīties ar datiem pa GPRS, SMS, Ethernet kanāliem un pa seriālajiem portiem.

G-4500 Raksturīpašības:

 • Programmējamais Ethernet ports (10/100Base-TX) un COM porti: COM1 (RS-232 pilna versija), COM2 (RS-485), COM3 (RS-232);
 • 8 analogās ieejas, 3 diskrētās ieejas, 3 diskrētās izejas
 • SD karšu lasiītājs
 • GPRS/GSM moduļis 850/900/1800/1900 MHz;
 • GPS: 32 channel All-In-View:
 • LCD displejs 128õ64 (tikai G-4500D-SIM340 un G-4500PD-SIM340);
 • OS MiniOS7;
 • TCP/IP, ieskaitot TCP, UDP, IP, ICMP, ARP;
 • TCP server/client un UDP GPRS client atbalsts;
 • Virtual COM atbalsts;
 • Modbus;
 • augsta uzticamība un izturība;
 • Programmatūra.


 • I/O moduļi ET-7000/PET-7000 ar Ethernet interfeisu

      

  Moduļi ar Ethernet interfeisu ir pievilcīgi ar to, ka datu ievākšanas sistēma var tikt izvērsta uz jau esošā lokālā tīkla bāzes. Pietiek tikai ieklāt kabeli līdz tuvākajam tīkla koncentratoram. Maksimālais sakaru līnijas garums no galaierīces līdz tuvākajam tīkla koncentratoram ir 100 m, turklāt lokālā Ethernet-tīkla, kurā var tikt pielietoti optiskie kanāli, kopējā aptveršanas zona var sasniegt desmitiem kilometru. Kompānija ICP DAS ir izstrādājusi ievades-izvades moduļu sēriju ET-7000 ar Ethernet interfeisu standarta izpildījumā 100 Mbit/s un ar darba temperatūras diapazonu -25…+75 °C. Moduļu barošanas spriegums – pastāvīgs 10...30 V. Moduļi īsteno apmaiņu pa protokolu Modbus-TCP (protokola Modbus versija, kas adaptēta steka TCP/IP platformai). Līdzīgi kā klasiskais Modbus, tā TCP-versija arī ir balstīta uz principu „pieprasījums-atbilde”. Bez tam, ICP DAS Ethernet-moduļi darbojas arī kā HTTP-serveris, kas ļauj operatoram strādāt ar tiem jebkuras interneta pārlūkprogrammas web-interfeisā. Web-konsole tiek izmantota galvenokārt moduļu konfigurēšanai, taču var tikt izmantota arī kā galvenais operatora interfeiss mazām dispečerizācijas sistēmām.

  Analogās ievades moduļi  

  Analogās ievades moduļi attālinātai sprieguma, strāvas un temperatūras mērīšanai  

  Analogās ievades-izvades moduļi  

  Attālinātās analogās ievades/izvades moduļi ar potenciālo un strāvas izeju  

  Diskrētās ievades-izvades moduļi  

  Diskrēto signālu ievades-izvades moduļi  USB I/O  Moduļi USB I/O – tas ir ļoti vienkāršs un ērts risinājums datu saņemšanai no devējiem uz personālo datoru un releju bloku vadībai.

  USB-2000


  ViewPAC kontrolpaneļi

    

  ViewPAC – tas ir pilnvērtīgs kontrolieris ar iebūvētu ekrānu, kas ļauj ne tikai vadīt tehnoloģisko procesu, bet arī atspoguļot tehnoloģisko informāciju un īstenot operatora komandu ievadi. Paneļi atšķiras ar programmnodrošinājuma tipu un šķidro kristālu displeja diagonāli. Operatora komandu ievade tiek īstenota ar priekšējā paneļa vai sensorā ekrāna pogu palīdzību. Dažiem kontrolpaneļu modeļiem mugurpusē ir sloti ievades-izvades moduļu uzstādīšanai. ViewPAC sniedz perfektu risinājumu HMI integrēšanā, datu ievākšanā un kontrolē, vienā PAC. Tas pārkāpj tradicionālo uzskatu, ka HMI un kontrolieri darbojas atsevišķi un atrisina daudzās komunikācijas problēmas starp HMI un kontolieriem.

  2014 © P&P GROUP SIA