Par uzņēmumu Kontakti
       >>> Produkti un pakalpojumi >>> Beyond SCADA >>> Status Enterprise Edition Latvian Russian English       

Status Enterprise Edition
Status Enterprise ir HMI/SCADA Sistēma, kas ļauj tiešsaistē novērot jebkurus jūsu uzņēmuma datus no jebkuras izvēlētās ierīces. Pārvaldi un organizē savus aktīvus, integrē citās sistēmās, sadarbojies, arhivē datus un pielāgo procesus, kā jūs vai jūsu komanda darbojas.

Izsmalcināta datu modelēšanas programmatūra ļauj jums radīt organizētāku un elastīgāku SCADA sistēmu. Papildus aktīvu vadības iespējas sniedz zināšanas un saistošu informāciju jūsu HMI ekrāniem papildus jūsu reālajiem datiem. HTML5 atbalsts ļauj jums novērot jūsu HMI ekrānus uz visām mūsdienu populārākajām ierīcēm: iPad/iPhone, android ierīcēm, Blackberry ierīcēm un citām. Status Enterprise ir veidots, lai paplašinātu iespējas, ko spēj sniegt SCADA sistēmas, un palīdzēt jums radīt gudrāku un efektīvāku biznesu.

Tiešsaiste

Status Enterprise ļauj jums vizualizēt jūsu datus tiešsaistē, līdz ko tie atjaunojas. Kad izmainās kāds jūsu aktīvu īpašums, izmainīsies jūsu datu modelis, Statuss nosūtīs notikuma brīdinājumu klientiem, kam paredzēts novērot tieši šī īpašuma izmaiņas.

Datu avoti

Status Enterprise pieļauj datu izmaiņām no vairākiem avotiem atjaunot dažādu aktīvu īpašības jūsu datu modelī. Datu avoti var būt:
  • OPC UA vai OPC DA serveri
  • Datubāzes
  • Pielāgoti datu avoti (īpašuma sensori vai ierīces)
  • Lietotāja ievade (Formas veida ievade)
  • Citas Status Enterprise instalācijas
  • Status Machine versija
  • Simulētie dati
Status Enterprise serveris ir OPC UA serveris, tādēļ, lietojot OPC UA interfeisu vai mūsu viegli lietojamo Status Object Modeli API, ir viegli izveidot pielāgotus rīkus, kas atjauno datu modeli.

Pielāgotie rīki var sniegt datus no/uz:
  • Citas uzņēmuma sistēmas
  • Darba plūsmas pielietošana
  • Biznesa procesi un noteikumi
B-Scada piedāvā OPC serverus vairākiem simtiem ierīču un interfeisu. Jebkura ierīce, jebkur

OPC serveru saraksts

HTML 5 Atbalsts

Mimic Designer rada HMI ekrānus un piesaista datus jūsu modelim, izmantojot vienkāršu norādi un nospiežot to. Mimic Designer iekļauj gandrīz 100 grafiskās kontroles, ko jūs varat lietot, lai izveidotu savus HMI ekrānus. Šīs kontroles iekļauj vairākus rādītājus, LED ekrānus, reitingu kontroli, tendences, līniju un joslu grafikus, 3D tvertnes un daudz citas. Radītās imitācijas var redzēt Modeļu Pārlūkā, kas ir Windows Runtime Client un uz lielākās daļas HTML 5 savietojamām ierīcēm. Lielākā daļa augstā gala ierīču mūsdienās atbalsta (vai grasās atbalstīt) HTML 5 savos tīmekļa pārlūkos. Tajās iekļaujas viedtelefoni un planšetdatori no pazīstamākajiem ražotājiem. Tas neattiecas uz Java vai Active X tīmekļa tehnoloģijām. Galda datoru tīmekļa pārlūki uz visbiežāk lietojamām operētājsistēmām arī atbalsta HTML 5. Lielākā daļa grafisko kontroļu, kas pieejamas Mimic Designer ir savietojamas gan ar Windows Runtime Client, gan ar HTML 5. Skatīt Mimic kontroles referenci Status Enterprise dokumentācijā, lai redzētu pilnu sarakstu.Uzstādīšana

Status Enterprise vārtu ceļš ir tīmekļa aplikācija, ko uztur Microsoft IIS (Internet Information Services), kas sniedz imitēšanas ekrānus un reālos datus tieši HTML 5 tīmekļa klientiem. Vārtu ceļš savienojas ar Statu Enterprise serveri, lai saņemtu grafikas un reālos datus.

Datu modelēšana

Datu modelis ir apraksts ar “īstās pasaules” cilvēkiem un objektiem kā plūsmas mērītāju, darba orderi vai elektriķi. Datu modeļi ir lietojami, lai palīdzētu komunikācijai starp uzņēmuma grupām, lai sniegtu skaidrību par biznesa un industriālajiem procesiem un vadītu uz elastīgāku un vieglāk vadāmu sistēmu. Vairāki uzņēmumi un inženieri ir atskārtuši, ka datu modelēšana ir kritiski svarīga un pirmās nepieciešamības process, kas vajadzīgs, lai veiksmīgi vadītu un uzstādītu modernu HMI/SCADA sistēmu.

Datu modeļu veidotājs

Status Enterprise versijā Datu modeļu veidotāja rīks ļauj jums viegli noteikt objektu tipus un to īpašības. Līdzko jūsu tipa sistēma ir noteikta, jūs varat izveidot tipu gadījumus, kas zināmi kā aktīvi. Šie ir “virtuāli” reālās dzīves objekti Status Enterprise sistēmā. Datu modelis tiek saglabāts uz Status Enterprise servera. Reālie dati no dažādiem avotiem atjauno jūsu aktīvu rekvizītus datu modelī. Klienti pieslēdzas modelim, lai iegūtu informāciju un pieteiktos, lai saņemtu informāciju par rekvizītu izmaiņām. Datu modelis ir Status Enterprise sirds. Tas sniedz organizāciju, attiecības un struktūru sarežģītam informācijas kopumam. Datu modelēšana ir svarīga profesionālas HMI/SCADA sistēmas uzstādīšanai.

Biznesa procesi

Arvien vairāk notikumi darbībā un pašā rūpnīcā ietekmē biznesa procesus. Integratori ir ātri sapratuši, ka tradicionālās HMI/SCADA sistēmas, kas savieno datu punktus ar grafikām, ir ļoti sarežģīti integrēt ar biroju un vadības līmeņiem. Mūsdienu SVADA uzstādīšanai jābūt gudrākai, organizētākai un pieejamākai – lai vieglāk varētu ievadīt un izvadīt datus.

Integrācija

Lietojot Status Object Model API vai OPC UA interfeisus uz Statusa Servera, dati ir viegli pieejami un ir viegli savienot jūsu datu modeli ar citām jūsu uzņēmuma sistēmām. Vienkārša integrācija ar citām sistēmām ļauj SCADA sistēmai būt svarīgai daļai no jūsu biznesa dzinēja.

ISA 95 draudzīgs

ISA 95 ir starptautisks standarts, kas tiek lietots, lai pārvarētu komunikācijas spraugu starp biznesu un kontroles sistēmām. Status Enterprise ir radīts, lai būtu ISA 95 draudzīgs. Lietotāji var noteikt savus tipus, rekvizītus un aktīvus ar ISA 95 standartu prātā. Primitīvi datu modeļu tipi cieši saskan ar ISA 95.

Reālo datu vizualizācija

Status Enterprise sniedz vairākus veidus, kā redzēt reālos datus.
Datu Modeļa Pārlūks – Datu modeļa pārlūks ļauj jums iziet cauri savam modelim. Jūs varat apskatīt jebkuru hierarhijas aktīvu rekvizītus un to izmaiņas. Apskatiet brīdinājumus, vēsturiskos datus, reālos datus vai vēsturiskās tendences. Ja esat radījuši imitācijas ar Mimic Designer, modeļa pārlūks atvērs arī šīs imitācijas.
Mimic Designer – Imitācijas, ko radījis Mimic Designer var redzēt ar mūsu Runtime Client for Windows. Tās var redzēt arī ar jebkuru HTML 5 savietojamu ierīci, kas iekļauj lielāko daļu planšetdatoru, viedtelefonu, kā arī tīmekļa pārlūkus uz dažādām operētājsistēmām.
Rīku veidotājs – Lietojot rīku veidotāju, ja veidojat robustu Windows Client rīku ar izsmalcinātātiem grafiskajiem attēliem un augstas veiktspējas prasībām. Rīku veidotājs pieļauj neierobežotu paplašināšanu, izmantojot .NET kodus un pilnas iespējas. Rīku veidotāja HMI ekrāni tiek rādīti, izmantojot Windows Client rīku.
Pielāgota vizualizācija – Izmantojot Status Object Model API vai OPC UA interfeisus uz Status Enterprise servera, radiet savus vizualizācijas rīkus, kas piemēroti tieši jūsu specfiskajām vajadzībām.


Brīdināšana

Brīdināšama ir iebūvēta tieši datu modelī un ļauj jums izveidot brīdinājumus par jebkādām rekvizītu izmaiņām. Šie brīdinājumi darbojas tiešsaistē Datu modeļa pārlūkā vai imitācijās, kas redzamas Windows Client.

Tendi

Trendu kontrole Statusā uztver un rāda reālus, dinamiski atjauninātus tiešsaiste un vēsturiskos datus. Trendu kontroles funkcionalitāte iekļauj spējas palielināt vai samazināt konkrētus datu diapozonus un atbalstīt vairākus aplokus un diapozonus.

Aprēķini

Aprēķini Status Enterprise serverī kā arī aktīvu rekvizīti var tikt atjaunināti, izmantojot gan iepriekš noteiktu formulu vai arī lietotāja paša izveidtu formulu.

Datu ievākšanas serveris

Datu ievākšana Statusa serverī ļauj jums izvēlēties aktīvu rekvizītus, ko reģistrēt. Šie rādītāji tiks saglabāti Statusa servera datubāzē un tos varēs apskatīt ar vēsturisko tendenci vai arī Datu modeļa pārlūkā.
2014 © P&P GROUP SIA