Par uzņēmumu Kontakti
       >>> Produkti un pakalpojumi >>> Beyond SCADA Latvian Russian English       
Beyond SCADA  

Grafiskais dizainers B-Scada piedāvā elastīgas lietotāja grafiskā interfeisa izstrādes iespējas. Mūsu mērķis ir izveidot lielu iekārtu kontroles elementu un 3D modeļu bibliotēku koplietošanai Izstrādātājā Status. Mēs kopīgi ar B-Scada speciālistiem esam gatavi palīdzēt jūsu komandai ar sistēmas izstrādi un lietotāja vadības elementu izveidi, paplašinot sistēmu Status. Speciālisti ir spējīgi palīdzēt jums gan attālināti, gan arī uz vietas.

Mūsu uzņēmums ir oficiālais Amerikas uzņēmuma B-Scada, Inc. izplatītājs. B-Scada (Beyond Scada) ir programmatūras izveides uzņēmums, kas specializējies SCADA (Supervisory Control and Data Acquisition) un HMI (Human Machine Interface) datu vizualizācijas risinājumu izveidē priekš ražošanas, elektrības un komunālajiem pakalpojumiem, un citiem industriālajām vertikālēm.

B-Scada piedāvā sekojošos produktus:Status Enterprise EditionStatus Enterprise ir HMI/SCADA Sistēma, kas ļauj tiešsaistē novērot jebkurus jūsu uzņēmuma datus no jebkuras izvēlētās ierīces. Pārvaldi un organizē savus aktīvus, integrē citās sistēmās, sadarbojies, arhivē datus un pielāgo procesus, kā jūs vai jūsu komanda darbojas.

Tiešsaiste – Novēro reālās izmaiņas savu rūpniecisko iekārtu, biznesa procesu vai citu informācijas avotu datos.

Jebkura ierīce, jebkur – Ar HTML 5 un ievērojamu klientu atbalstu, datiem ir iespējams piekļūt ar gandrīz jebkuru mobilo ierīci vai planšeti, izmantojot jebkuru OS.

Datu modelēšana – Sistēmas datu modelēšana ļauj jums organizēt jūsu uzņēmuma patiesos aktīvus, to īpašības un to attiecības, pielāgojot tos savai darbībai ar tiem.

Integrācija - Sniegt un patērēt datus no jūsu datu modeļa tieši no citām uzņēmumu vadības sistēmām vai arī īpaši jums pielāgota lietošana, izmantojot nozares standartus.

Vizualizācija – Mūsu Mimic Designer ir viens no nozares visizsmalcinātākajiem grafiskā dizaina rīkiem tieši HMI ekrāna dizainam un datu vizualizācijai.

vairāk  brošūra PDF  HTML demo  VIDEOStatus Machine EditionStatus Machine Versija ir viegli lietojama HMI/SCADA datu novērošanas sistēma, veidota ātrai rezultātu sasniegšanai. Izveido, savieno un novēro reālos datus dažu minūšu laikā.

Norādi un uzspied - Ar Status Machine veidotāju ir pavisam viegli jebkuram radīt iespaidīgus HMI ekrānus reālo datu novērošanai bez nepieciešamības pēc programmēšanas.

Tīmeklim pieejama – Novēro savus reālos datus, izmantojot pārlūku, kas savietojams ar Microsoft Silverlight.

Paplašināšana – Pielāgo savu HMI rīku funkcionalitāti tos papildinot, izmantojot C# vai Visual Basic.

Pilnīgi funkcionāls – Nāk kopā ar Datu Reģistrēšanu, Brīdināšanu un Aprēķinu Serveri.

vairāk  brošūra PDF  VIDEOOPC ServeriB-Scada sniedz OPC Serverus vairāk nekā 500 ierīcēm un interfeisiem. Jūs varat būt pārliecināts, ka jūsu Status Enterprise vai Status Machine versiju HMI ekrāni saņem precīzus, lietojamus, tiešraides datus. B-Scada ir OPC Foundation biedrs un tam ir plaša pieredze ar OPC DA un OPC UA. Mēs jums palīdzēsim atrast vislabāko serveri tieši jūsu izvēlētajiem datu avotiem un pielietojumiem.

OPC serveru saraksts


OPC Serveru attīstība

Mēs varam sniegt zināšanas, lai attīstītu OPC serveri jūsu īpašuma datu avotiem. Šis datu avots tad būs savstarpēji savienojams ar Statusu un programmu paketēm no citām kompānijām, kas ir OPC Foundation biedri.

2014 © P&P GROUP SIA