Par uzņēmumu Kontakti
       >>> Produkti un pakalpojumi >>> Beyond SCADA >>> Status Machine Edition Latvian Russian English       

Status Machine Edition
Status Machine Versija ir viegli lietojama HMI/SCADA datu novērošanas sistēma, veidota ātrai rezultātu sasniegšanai. Izveido, savieno un novēro reālos datus dažu minūšu laikā.

Savienošana ar tiešsaistes datiem

Ar Status Machine versiju ikviens var radīt modernus, neatvairāmus HMI ekrānus priekš Windows vai tīmekļa bez jebkādas kodu rakstīšanas. Vienkārši ievelciet vienu no mūsu daudzajām kontrolēm no rīku kastes uz dizaina virsmas. Izvēlaties savienojamo datu punktu no datu savienošanas cilnes un nospiediet savienot. Tas ir tik vienkārši.

Datu avoti

Status Machine versija var tikt lietota, lai novērotu reālos datus no OPC DA, OPC UA, OPC HDA, OPC AW un OPC XAML SA serveriem. Dati var arī tikt pārņemti Statusā no ODBC datubāzēm. Tāpat var tikt izveidoti pielāgoti datu avoti, kas ļauj datiem pienākt gandrīz no jebkurienes. B-Scada piedāvā OPC Serverus vairākiem simtiem ierīču un interfeisu. Izmantojot starp-operāciju testēšanu, savienojamība ir pārbaudīta ar vairāku uzņēmumu OPC serveriem.

OPC serveru saraksts
Silverlight

Status Machine versija publicējas Microsoft Silverlight, kas ir spēcīga platforma, lai radītu interaktīvu lietotāju pieredzi tīmeklī. Silverlight ir tīmekļa spraudnis, ko atbalsta Internet Explorer, Firefox, Safari un Chrome gan uz Windows, gan Macintosh operētājsistēmām. Silverlight ir līdz šim visattīstītākā tīmekļa tehnoloģija, kas šodien ir pieejama. Ja jums ir uzstādīts Silverlight spraudnis, jūs varat redzēt vienu no pieciem piemēra rīkiem tiešsaistē.

Prasības

Ja jūs viedojat Silverlight rīkus ar Status Machine versiju, jums būs nepieciešams uzstādīt Silverlight 5 Software Development Kit no Microsoft. Silverlight rīki var tikt izmantoti uz lielākās daļas tīmekļa serveriem, piemēram, Internet Information Services (IIS) vai Apache.

.NET atbalsts

Lai arī sarežģīti Status Machine versijas rīki var tikt izveidoti bez programmēšanas zināšanām, Status savā būtībā ir izveidots, lai būtu pilnībā pielāgojams un paplašināms. Status projekti tiek formatēti, izmantojot Microsoft Visual Studio C# un Visual Basic. Projektus var paplašināt ar Visual Studio 2010 vai jaunāku, izmantojot .NET pilnu spēku un uzturēt savietojamību ar Status.

Brīdināšana

Status Brīdināšanas serveris ļauj jums izveidot pielāgotus brīdinājumus un notikumus, kas balstās uz jebkuru datu rādītājiem, kas tiek reģistrēti OPC serverī. Šie brīdinājumi tiek sniegti tiešsaistē uz Windows vai Silverlight rīkiem vieglākai novērošanai, ļaujot ātri noteikt un reaģēt uz ārpus normas apstākļiem. Brīdinājumus var nokonfigurēt, lai lietotājiem izsūtītu e-pastu vai SMS brīdinājumus.

Trendi

Trendu konrtole Status uztver un rāda reālus, dinamiski atjauninātus tiešsaistes un noteiktus vēsturiskos datus līnijas grafika formātā. Trendu kontroles funkcionalitāte iekļauj spējas palielināt vai samazināt konkrētus datu diapozonus, atbalsts tiešsaistes datu punktu manipulācijai un pieejamo vēsturisko datu pārskatīšana.

Aprēķini

Izmantojot Aprēķinu programmu Statusa vadības konsolē, jūs varat konfigurēt noteiktus datus, lai tie pārveidotos, izmantojot iepriekš noteiktas formulas vai lietotāja pielāgotas formulas.

Datu ievākšana serveris

Datu ievākšanas serveris ļauj jums izvēlēties datu rādītājus, aprēķinātus rādītājus vai brīdinājumus, ko vēlaties reģistrēt. Šie rādītāji tiks saglabāti SQL datubāzē un tie var tikt apskatīti, izmantojot Status Tendenču kontroli – reportu izveidotu no Excel, vai eksportēt kā .CSV failu no ziņošanas pakalpojuma.
2014 © P&P GROUP SIA